Ürünler

Hakkımızda

Mouse Topunu Aşağı Çekin

TUAL GRUP DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Sizlere daha konforlu bir yaşam alanı sağlamak için çıktığımız bu yolda, en sevdiğiniz cafenin bahçesinde, en sevdiğiniz insanlarla, en sevdiğiniz mevsimlerde koyu sohbetler ile bir araya gelmenizi hedefledik.

Yaşam alanlarınızda; cafelerde, restoranlarda  ve konutlarınızın bahçe, teras, veranda bölümlerinde memnuniyetinizi arttırmak bizim temel ilkemizdir. Bulunduğunuz her mekanda sizi yağmur ve güneşten korurken keyifli anlar yaşayabilmeniz için tasarladık, projeyeler geliştirdik  ve özenle sizler için ürettik.

Kış aylarında bulunduğunuz mekanda karın keyfini sürerken, yaz sıcağında koyu bir gölgede huzur bulabilin diye her yeni projeye heyecanla başladık ve gururla sonlandırdık.

Çıktığımız bu yolda Tual’ in profesyonelliğine, dinamik kadrosuna, üretim kapasitesine ve hizmet sonrası desteğine güvenenler asla yanılmadılar.

Siz de Tual’ in yaratıcı dış mekan çözümlerini deneyimleyin, istediğiniz mekanda istediğiniz iklim şartlarını kendiniz belirleyin.

Misyon

Tual Tente ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında daha keyifli, huzurlu ve konforlu anlar yaşamasını amaçladık ve bunun için çok çalıştık. Yenilikçi, güvenli ve kaliteli tasarımlarımızla hayatınızı kolaylaştırmayı hedefledik.

Vizyon

Sizlere sunduğumuz hedefleri özenle gerçekleştirerek ve müşteri memnuniyetini koruyarak farklı tasarımlarla mekanlara imzamızı atmak ve günden güne artan ürün kalitemiz ile yükselen marka değerimizi sadece Türkiye ile sınırlandırmadan tüm dünyaya ulaştırmak.

© Tual Tente 2020 / Tüm Hakları Saklıdır. İnternet sitesindeki fotoğraf, bilgi ve belge gibi bütün veriler kesinlikle kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Yukarı Git